MP3+Video 

Mp3,video z naších zborov

Upcoming events

VIDEO &o MP3

Svetlana Francisci-Bez lásky nič nie som

Nedeľa  03.03.2019 


ECM Michalovce


ECM Michalovce,Jilemnického 33, 07101

Svetlana Francisci- Rozsievač+Pôda

Nedeľa 24.02.2019


ECM Michalovce


ECM Michalovce,Jilemnického 33, 07101

Jiři Basano- Boží redbull

01.01.2019


ECM Michalovce


ECM Michalovce,Jilemnického 33, 07101

Video zamyslenia

ECM MICHALOVCE

Steve JOBS

Steve Jobs bol osobnosťou bez ktorého by sme dnes nemali mobilné telefóny. Videl do budúcnosti,zmenil myslenie a pohľad na komunikáciu. Bol slávny, ale boli časy kedy bol na dne. Dnešné zamyslenie nás učí, aby sme nežili život niekoho iného. Hitom dnešnej doby je kopírovať úspech a prosperitu s myšlienkou, že ak budeme žiť  tak ako druhý, tak budeme taký istý. Za úspechom však stojí tvrdá práca a častokrát slzy. Boh chce, aby sme boli sami sebou a takými, akými nás chce mať jedine Boh.

JOHN WESLEY

Pochádzal z tradične náboženskej rodiny, sám sa po štúdiách na Oxfordskej univerzite stal pastorom anglikánskej Church of England. Tu však nenašiel uspokojenie a po tom krátkom koketovaní s Českými bratmi založil Metodistickú spoločnosť v Anglicku. Tá sa rýchlo rozšírila do ostatných anglicky hovoriacich krajín. John Wesley nás v dnešnom zamyslení učí, že kresťanstvo má byť viditeľné aj navonok.

NICK VujiČIČ

Volám sa Nick Vujicic a som vďačný, že som sa pred 31 rokmi narodil bez rúk a nôh. Nebudem predstierať, že môj život je jednoduchý, ale skrze lásku mojich milovaných rodičov a viery v Boha som prekonal moje nešťastie a môj život je teraz naplnený radosťou a zmyslom.